Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

27 Mar

Złoto dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Drużyna męska Politechniki Rzeszowskie zajęła pierwsze miejsce w Półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn i awansowała do finału.
09 Mar

3. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym

Gospodarzem tego sportowego święta tenisa stołowego było Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.

21 Cze

Bieg Politechniki Rzeszowskiej o puchar JM Rektora

Celem zawodów było propagowanie aktywnego stylu życia wśród społeczności akademickiej.
10 Mar

Półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Reprezentacja męska Politechniki Rzeszowskiej zajęła trzecie miejsce w turnieju i awansowała do finałów Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.

15 Lut

Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet – Półfinał B

Na Politechnice Rzeszowskiej oraz w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie rywalizowało 19 drużyn z południowej części Polski.
29 Gru

Zawody wspinaczkowe Clip’n’climb

Organizatorem wydarzenia był Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Rzeszowskiej.

01 Gru

Podsumowanie sportowego roku akademickiego

Studenci otrzymali wyróżnienia za wysokie wyniki osiągnięte w wielu dyscyplinach podczas Akademickich Mistrzostw Polski.
30 Lip

Dr Aneta Przepióra złotą medalistką w Mistrzostwach Świata w Kettlebell Sport

Doktor nauk o kulturze fizycznej, adiunkt w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej zdobyła złoty medal w konkurencji OALC 1x16kg w kategorii Master.

Archiwum wiadomości